Müşteri Paneli

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin sık karşılaştıkları sorunları bir sayfa üzerinden cevaplamaya çalıştık, Sıkça sorulan sorular sayfamızda yer almayan sorunlarınız için bize Müşteri panelin üzerinden Destek bildirimi gönderebilirsiniz.

WordPress’in yeni sürümü çıktığı zaman güncelleme yapmalı mıyım?

Ücretsiz ve sürekli gelişen bir yazılım olan WordPress sıksık güncellemeler sunarak kullancılarına gerek güvenlik gerekse kullanım konusunda yenilikler sunmaktadır. Müşterilerimizin WordPress sürümünü güncellemeden önce WordPress admin panellerinde bulunan Tema Ayarları sekmesinde Duyurular bağlantısını takip ederek son sürüm WordPress güncellemesi ile alakadar duyuru olup olmadığını kontrol etmesinde fayda vardır. Köklü bir değişiklik söz konusu olmuş ise güncelleme temanızın çalışmasında sorun ve sorunlar çıkartabilir.

Ücretli tema sahibiyim destek için ücret öder miyim?

Tema sahibi müşterilerimiz prensiplerimiz gereği destek konusunda hiçbir ücret ödemezler. Ancak bu durum çok farklı konularda açılan destek taleplerininde cevaplanması gerektiği sonucunu çıkarmamalıdır. Satın aldığınız tema ile alakadar sorunlar için her türlü destek talebiniz cevaplanır ancak kurduğunuz eklenti sonrasında temanın manşeti çalışmıyor ise bu bizim destek sistemi üzerinden çözeceğiz bir sorun değildir. Bu konuda hassasiyetinize güvenerek destek sistemini her durum için ücretsiz olarak sunuyoruz.

Lisans sürem ne zaman dolar?

Temalarımızda lisanslar konusunda bir zaman sınırı yoktur. Bir kez ödediğiniz tema ücret ile zaman sınırlaması olmaksızın domaininiz aktif olduğu sürece temanızı kullanabilirsiniz.

Tema güncellemeleri ücretli midir?

Temalarda eksik görülen noktalar, müşteri önerileri ve hataların giderilmesi konusunda yapılan güncellemeler tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Güncelleme dosyalarında Müşteri paneli üzerinden Destek bildirimi ileterek ulaşabilirsiniz.

Lisans değişikliği yapabilir miyim?

Malesef bu konuda kesin olarak değişiklik söz konusu değildir. Bazı durumlarda müşterilerimizin “uzun süredir uzaktım domain düşmüş” gibi sebeplerle bu değişiklik konusunda isteği olmaktadır ancak bu durumun bizim sorumluluğumuzda olmadığı aşikâr olarak ortadır. Bu nedenle satış sözleşmesinde de belirtildiği üzere lisans değişikliği mümkün değildir.

Destek taleplerime ne kadar sürede cevap alırım?

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 / 19:00 hafta sonu 12:00 / 17:00 saatleri arası olarak belirlenmiştir. Bu saatler içerisinde talepleriniz en kısa sürede cevaplanmaktadır. Maksimum 30 dk. içerisinde destek talebiniz yanıtlanır. Ancak bu saatlerin dışında iletilen talepler maksimum 4 saat içerisinde yanıtlanır. Acil durumlarda telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Satın aldığım tema dosyalarına nasıl ulaşabilirim?

Ödeme işlemini tamamladıktan sonra Müşteri Paneli üzerinden siparişini tamamlamanız gereklidir. Bu işlem sonrasında ödeme kontrolü ve doğrulaması yapılarak temanız siparişiniz sırasında belirttiğiniz domaine lisanslanarak tarafınıza iletilir.

Tema kurulumu ücretsiz olarak yapıyor musunuz?

Satın aldığınız tema kurulumu konusunda ücretsiz olarak destek alabilirsiniz. Alt yapı olarak kendi alt yapısını kullanan temalar ürettiğimiz için eski içerikleri olan site sahiplerinin detaylı bilgi alması gereklidir. Örneğin; içerik resimleri için özel alan kullanan temalardan sonra bizden alacağınız temada muhakkak resim sorunu yaşarsınız. Bu nedenle ücretsiz olarak sunulan kurulum ücreti bu ve benzeri konularda destek vermemktedir.

Tema dosyalarımı tekrar nasıl alabilirim?

Müşterilerimizin kendi hatalar ve ya hosting kaynakları sorunlar nedeniyle sorun yaşamaları durumlarında tema dosyalarına ulaşmak müşteri panelinde kendilerine tema gönderimi için oluşturulan Destek bildirimini Kapatılmış Taleplerim bağlantısından bularak dosyalarına ulaşabilirler.