Müşteri Paneli

Müşteri Yorumları

Canan TEMELKAYA
Canan TEMELKAYA
http://www.canantemelkaya.com/
Sizinle çalışmaya başlamadan önce bir çok yerle çalıştım. Şirketlere danışmanlık yaptığım için ay içerisinde yeni tasarımlara ihtiyacım oluyor. Daha önceleri bir çok yerden tema almama rağmen yeterli destek göremediğim için yollarımız ayrıldı. Ve neredeyse bütün kurumların böyle olduğunu düşünmeye başladığımda blogizma olarak sizinle karşılaştım. Aynı endişelerle başladığım ilk işte tam destek alınca şaşırmadım desem yalan olur. Tesadüftür deyip geçtim. Ancak işlerin devamında da bu desteği görmek benim işini ciddiye alan birilerinin de olduğunu gösterdi. Blogizma ile çalışmanızı öneririm. Teşekkürler Kâzım bey.
Hanzade ACAR
Hanzade ACAR
Onda Yönetim Danışmanlık-Kurucu Ortak
Kâzım Bey ile 3 yıldır farklı projelerde çalışıyoruz. Özellikle İstanbul gibi iş dünyasının kalbinin attığı, web tasarımı, blog tasarımı ve yazılım ile ilgili her ölçekte şirket ve ajansa kolaylıkla ulaşabileceğimiz bir metropolde aslında zaman zaman işler daha da karmaşık hale gelebiliyor. Çok basit brifler çok uzun süreçlere dönüşebiliyor. İşte böyle bir günde Kâzım Bey ile tanıştık, mesafelerin önemsiz olduğunu, insanın isterse işinizi nasıl da kolaylaştırabileceğini ve uzman bilgiye sahip bir kişi ile çalışmanın size farklı işleriniz için nasıl kaliteli zaman yarattığını biz bizzat yaşadık. Gerek kişisel projelerimiz, gerekse kurumsal çalışmalarımız için Kâzım Bey ile daha uzun yıllar çalışmayı istiyoruz. Kısa sürede, kalıcı çözüme optimum bütçe ile ulaşmanın adresi olarak tanımlayabiliriz kendisini. Emekleri için çok teşekkür ediyor, uzaklardan sürekli bir müşterisi olarak başarılar diliyoruz.
Tuncay TAKMAZ
Tuncay TAKMAZ
Çekirdek Sanat
Uzun yıllardır, hem şirket işlerinde hem de kendi özel projelerimde bir çok iş gerçekleştirdik. Tasarım yapmak iş üretmek hem de seo bilgisine sahip olmak ayrı bir çaba ve akıl gerektiriyor, bir de “güncel seo” bilgilerini sürekli takip etmeniz gerekiyor. Blogizma ile iş yaparken kendimi 2 defa şanslı hissediyorum.
Hakan ÜNVER
Hakan ÜNVER
http://www.hunver.com/
Gerek temaların seo uyumu, kullanım kolaylığı gerekse satış öncesi ve sonrası destek gerçekten mükemmel. En ufak bir teknik aksaklık yaşamadan temaları sorunsuzca kullanabilmekteyim. Yeni çıkacak temalar için takipteyim.
İrfan AKMEHMET
İrfan AKMEHMET
Kullanımı kolay ve basit temalar beni cezbeden nokta oldu, sonrasında sunulan destek ve anlayış insanı mutlu ediyor. Gelecek projelerde de aynı şekilde kolay kullanılan temalar bekliyoruz. Herşey için teşekkürler..
YORUM BIRAK