Müşteri Paneli

Hakkımızda

Blogizma olarak Mart 2010’da çıktığımız WordPress serüveninde bugün 5 yıldan uzun süredir kişisel ve kurumsal müşterilerimize WordPress tema, sunucu optimizasyonu, WordPress optimizasyonu, seo optimizasyonu, özel tema çözümleri gibi konularda hizmet verdik. 2012 yılında tecil ettiğimiz markamızı hayata geçirmek adına Kasım 2015’de www.wordpresstema.com.tr alan adı ile yolculuğumuza devam etme kararı aldık.

5 yılın verdiği tercübe, deneyim ve bilgi birikimini her gün gelişen web teknolojileri ile birleştirerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Mobil uyum ve SEO odaklı yeni temalarımızı görücüye çıkararak gerek eski müşterilerimizin gerekse yeni müşterimiz olacak kişilerin sorunsuz ve ücretsiz destek almasını sağlamakla beraber hosting konusunda da çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Şimdilik partner olarak çalıştığımız hosting firmalarına yönlendirdiğimiz müşterilerimizi kendi bünyemizde toplayarak WordPress Destek konusunda da kendimizi ispatlamak çabasındayız.

Bu geçiş döneminde eski müşterilerimizin bize ulaşması adına müşteri paneli üzerinden üyelik oluşturmaları yeterli olacaktır. Destek sistemi üzerinden her türlü sorununuz için bize ulaşabileceğiniz gibi 0850 302 86 68 Destek hattımızıda arayabilirsiniz.

İyi bloglar…


SON TEMALAR